Du er vant til å gå på ski, men ønsker mer kunnskap om teknikk. Instruktøren kommer til å tilpasse nivået i henhold til gruppens behov.
viderekommendekurset holdes av erfarne instruktører fra Skiforeningen og koster 400 kr, som inkluderer to kurskvelder på 90 minutter i Holmenkollen mandag 3 mars og mandag 10 mars kl 19.00, samt SWIX smørekurs 10. februar klokken 18.00 i Econas Lokaler i Rosenkranzgate 22.
Det er viktig at du huker av om du skal være med på smørekurset eller ikke i påmeldingen.
Til kurskveldene i Holmenkollen må du ha med egne ski og godt med tøy, oppmøte i Holmenkollen er ved Kongestatuen ovenfor tribunen på stadion. Du kan komme til Holmenkollen stadion med T-bane eller bil. Ta kontakt med kontaktperson Hilde dersom du har problemer med å finne frem. På smørekurset trenger du ikke å ta med noe
Bindene påmelding.
Velkommen til skikurs!
Arrangement gjennomføres i tråd med gjeldende råd om smittevern. Om du er syk eller har symptomer på Covid-19 er det viktig at du melder deg av arrangementet og holder deg hjemme.
Dersom arrangementet er fullbooket anbefaler vi at du sjekker igjen 1-2 dager før arrangementet avholdes. Erfaringsmessig kommer det avmeldinger de siste dagene.